Çağdaş Karasu
  Partner-Ortak

Work

13.09.1975 İstanbul doğumluyum. Çocukluğum ve gençliğim kol bacak kırarak, kafa yararak geçti (bisiklet akrobasi ve kaykay yüzünden :)  ) 

Aynı zamanda profesyonel futbolculuk hayatım , modellik mesleğine gönül verince 1995 senesinde son buldu. 18 sene profesyonel olarak yaptığım mesleğime 1998 senesinde Best Model of Turkey ve Best Model of th World olarak taçlandırdım Yurt dışında ülkemi başarıyla temsil ettim ve Türkiye'de erkek modeller arasında tanınmış markalara en çok marka yüzü olan model olarak adımı yazdırdım. 2000 senesinde kendi adımı taşıyan reklam ajansımı kurarak birçok markaya hizmet verdim , ta ki 2012 senesinde sektöründe lider olan Başak Gürsoy ajansa ortak olunca kendi markamı kapattım. 

Marmara Üniversitesi Futbol Antrenörlük Bölümü mezunuyum.

 

Life

Artık iş yoğunluğundan fırsat bulamasam da halı sahalarda rakiplerin bellerini kırmaktan, bilgisayar oyunları karşısında saatlerimi yemekten, yüzmekten, kısa mesafe koşmaktan ( 1997 senesinde 100 metrede Türkiye rekorum var 10.34 ile ) hoşlanırım. Boş vakit bulduğumda kızımı öpücüklere boğup koklamaktan zevk alırım. ve kreatifim kreatif...


BG Ajans © Tüm Hakları Saklıdır. 2014
Content
Oyuncu ve Model Başvurusu

Başvurularınız mankenlik, fotomodellik, reklam ve dizi oyunculuğu dallarında değerlendirilecektir.