MBFWI - Flirt
  Organizasyon  » Defile

PRODUCTION : BG AJANS
CHOREOGRAPY: BG AJANS
BACKSTAGE MANAGEMENT : BG AJANS

MBFWİ - Zeynep Erdoğan "Flirt"

Tasarımcı Zeynep Erdoğan, Flirt ismini verdiği 2014/15 Sonbahar / Kış Couture Koleksiyonu’nu, 10 – 14 Mart 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul presented by American Express kapsamındaki Mini Runway bülümünde 14 Mart,Cuma günü saat 18.30’da sundu.

Çarliston ve Alaturka stillerinin büyüleyici bir karışımı olan “Flirt”, moda tutkunlarına 1920’leri, Jazz müziğinin ve dansın altın çağını hatırlatırken, doğu’nun sıcaklığını, kargaşasını hissettirdi. Yerçekimine karşı koyan saçaklar, püsküller ve zarif altın nakışlar koleksiyonunun öne çıkan karakterleriyken, oryantal nakışlar , gök mavi, siyah ve krem renklerinde kendini bulan feminen kesimler, özellikle çarpıcı ve hareketli çizgisiyle 20’lerin ruhunu gecelerde taşımak isteyenler için. 

2014-15 Sonbahar & Kış sezonunda sihirli on yılın ve egzotik doğunun sıcaklığını ve ışığını, zarif detaylarda yorumlayarak couture parçalar yaratan tasarımcı, yalın olarak tanımlanabilecek 24 parçalık bir koleksiyon sundu. Koleksiyonu kalitesiyle ve özgün tasarımlarıyla modaya yön veren İnci imzalı ayakkabılar tamamladı.


Sosyal Medya'da Paylaş

BG Ajans © Tüm Hakları Saklıdır. 2014
Content
Oyuncu ve Model Başvurusu

Başvurularınız mankenlik, fotomodellik, reklam ve dizi oyunculuğu dallarında değerlendirilecektir.