Industrie Denim
  Katalog  » Kampanya

PRODUCTION : BG AJANS
PRODUCER : MURAT ÖZSÜMER
DIRECTOR : EMRAH ESEN
PHOTOGRAPHER : SERTAN OKSUZ
ART DIRECTOR : MUSTAFA ÖZBAY
STYLIST : İLKİN&ONUR
HAIR : ÖZDEMİR ÖZCAN
MAKE-UP : GÜLAY ÖZCAN


Industrie Denim (ID), California çıkışlı American Rag markasının Levi Strauss ile ortak kurduğu bir moda markasıdır.

American Rag Cie’in kurucusu Mark Werts'in liderliğindeki satınalma ekibi, dünyanın dört bir yanından, yüksek kaliteli ve işçiliğiyle dikkat çeken ”keşfedilmemiş” denim ve tekstil markaları ile birlikte sıradışı aksesuar ve ayakkabı koleksiyonlarını da Industrie Denim markası altında bir araya getirerek moda severlere sunmaktadır.

ID, Karamancı Holding AŞ’nin yeni şirketi Denka Mağazacılık Pazarlama ve Tekstil Tic. A.Ş. ile Türkiye perakende pazarına, yepyeni bir soluk getirecek.

ID, bu “keşfedilmemiş” markalar ile popüler tasarımların dışına çıkmak isteyen stil sahibi kişilerin arayışlarına cevap veriyor. Son yıllarda ortaya çıkan ve popüler olanı reddeden moda ve kültür akımının takipçileri ile standartlaşmış lüks markalardan uzaklaşıp yeni ve özel tasarımlar peşinde olan kişilere hitap ediyor. Markanın müşterileri kendi tarzlarını yaratan ve kaliteyi ön planda tutan trendsetterlar.

Industrie Denim koleksiyonu, klasik modellerden modern kesimlere, sade tasarımlardan iddialı modellere, geniş bir seçki sunuyor. Ürün fiyat aralığı da aynı şekilde çok geniş. Ürünlerin tek sezonluk modeller değil, uzun yıllar kullanılacak ve modası geçmeyecek olduğu ID tarafından vurgulanıyor.


Sosyal Medya'da Paylaş

BG Ajans © Tüm Hakları Saklıdır. 2014
Content
Oyuncu ve Model Başvurusu

Başvurularınız mankenlik, fotomodellik, reklam ve dizi oyunculuğu dallarında değerlendirilecektir.