Tuğse ss'13
  Katalog  » Lookbook

PRODUCTION : BG AJANS
PRODUCER : MURAT ÖZSÜMER
DIRECTOR : EMRAH ESEN & CAĞDAS KARASU
PHOTOGRAPHER : SERTAN OKSUZ
HAIR : ŞAHİN YILMAZ
MAKE-UP : MEHMET YILDIRIM


 1997 Yılından bu yana modayı yakından takip eden firmamız kaliteden ödün vermemek için üretiminin tamamını kendi tesislerinde gerçekleştirmektedir. Pijama, gecelik ve ev giyiminde seçtiği renkler ve tasarımlarla modaya öncülük eden firmamız, her geçen gün zirveye doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Amacımız sizlere daha güzeli ve kaliteyi sunmaktır. 

MARKA ADI: TUĞSE MARKA SAHİBİ: TUĞSE TEKSTİL GİYİM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ TÜRKİYE CUMHURİYETİ Yavuztürk Mah. Bosna Bulvarı Örsün İş Mrkz.No:54/6 - Üsküdar / İstanbul - TÜRKİYE Markaların korunması hakkında 556 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye göre 29/03/2006 tarihinden itibaren ON YIL müddetle tescil edilmiştir. 

MİSYONUMUZ Kusursuzluğa odaklanmak, istikrarlı büyümek, büyürken değer katmak, gücü yönetmek, dinamik ve yenilikçi olmak, dünya ile yarışmak… Tekstil sektöründe global düşünüp yerel yaşayarak ülkemiz, çalışanlarımız ve şirketimiz için sağlam temelleri olan bir kurum olmak. 
 


VİZYONUMUZ Ürettiğimiz kaliteli ürünlerle ülkemizi yurt dışında başarı ile temsil etmek. Üzerimize düşen sorumlulukları eksiksiz yerine getirmek. Türk tekstil sektöründe uluslararası standartlara ulaşmak için katkıda bulunmak. Ürünlerimizi mükemmel kalite ve hizmetle en uygun fiyata sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. 
 


Sosyal Medya'da Paylaş

BG Ajans © Tüm Hakları Saklıdır. 2014
Content
Oyuncu ve Model Başvurusu

Başvurularınız mankenlik, fotomodellik, reklam ve dizi oyunculuğu dallarında değerlendirilecektir.