Dilvin ss'14
  Katalog  » Kampanya

PRODUCTION : BG AJANS
PRODUCER : MURAT ÖZSÜMER
DIRECTOR : EMRAH ESEN & CAĞDAS KARASU
PHOTOGRAPHER : HÜSEYİN HAFIZ
STYLIST : İLKYAZ OZEL
ART DIRECTOR : SERKAN DUMAN
HAIR : ÖZDEMİR ÖZCAN
MAKE-UP : GÜLAY ÖZCAN
PHOTOGRAPHIC ASSISTANT : KAAN E. ÇAVUŞOĞLU
RE-TOUCH : ANIL MORTAŞ
SET DECORATION : DEKORATİF

 

DİLVİN
1988 yılından beri sektörde faaliyetlerini sürdüren firmamız 2002 yılından itibaren Dilvin adıyla sektördeki yerini korumaya devam etmektedir.

Ürünlerimizin tasarım şekli ve üretimindeki üst düzey kalite ile sektörde ayakları yere basan nadir firmalardan biri olarak gerek yurt içi gerekse yurt dışında sağlam bir hazır giyim markası olarak yer edinmiştir. 

Satış konusunda da üretim kalitesinde olduğu gibi gerekli dikkat ve özeni gösteren firmamız, üretim ve pazarlama da çağın gerektirdiği bilgi sistemleri ve enerjisiyle gerekli dinamizmi yakalamıştır. 

Amaç, hazır giyim alanında MODA anlayışını yaratarak kendi markasıyla yurt içi ve yurt dışı pazarlarında edindiği yeri arttırmaktır. Özgün moda anlayışı, dünya modasını yakından takip etmesi ve 25 yılın verdiği tecrübeyi müşteri memnuniyeti ile birleştirerek aranılan bir marka haline gelmiştir. 

5000 m2 kapalı alanı, son teknoloji shima ve desen bilgisayarları, ar-ge , test ve kontrol tesisleri, ileri teknoloji bilgi sistemleri ve uzman kadrosuyla her bölümünde kusursuz olmaya çalışan firmamız, kalitesinden ödün vermeden ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmayı hedef edinmiş ve moda da dünya standartlarını yakalamıştır...

Ve bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam edecektir.


Sosyal Medya'da Paylaş

BG Ajans © Tüm Hakları Saklıdır. 2014
Content
Oyuncu ve Model Başvurusu

Başvurularınız mankenlik, fotomodellik, reklam ve dizi oyunculuğu dallarında değerlendirilecektir.