K.Maraş & Urfa Piazza
  Organizasyon  » Defile

PRODUCTION : BG AJANS
PRODUCER : MURAT ÖZSÜMER
DIRECTOR : EMRAH ESEN
CHOREOGRAPY : BG AJANS
TECHNICAL SUPPORT: BURÇ CÜNERAY
BACKSTAGE MANAGEMENT : BG AJANS
SUPERVİSOR : TARIK GÜNDOGU
CASTING : SEHRİ KİREZCİ
HAIR & MAKEUP : FLORMAR

 

Çelebi Sebnem il il geziyor...

Şebnem Schaefer’ın ülke turu devam ediyor. Bir süredir Piazza AVM’lerinin Türkiye genelindeki şubelerinin düzenlediği defilelere katılan Schaefer’in bu seferki durağı Kahramanmaraş v Şanlıurfa oldu. Piazza AVM’nin Maraş ve Urfa’daki defilelerine katılan  ünlü model Schaefer, Maraş’ta dondurma kesip Urfa’da çiğköfte yoğurdu.

 

Dondurma kesip çiğköfte yoğurdu.

 

Şebnem Schaefer’ın Türkiye turu devam ediyor. Bir süredir ülke genelindeki Piazza AVM’lerini dolaşıp ünlü markaların kıyafetlerinden oluşan kreasyonların yer aldığı  defilelere katılan Schaefer’in şimdiki durağı Kahramanmaraş ve Şanlıurfa illerinde  bulunan Piazza Alış Veriş Merkezleri oldu. Maraş’ta dondurma kesip Urfa’da çiğköfte yoğuran ünlü manken kültürel gezilerede katıldı.

 

Schaefer’e yoğun ilgi gösterildi.

Hizmete sunduğu her AVM de yoğun etkinlik programları düzenleyen Piaza Alış Veriş merkezleri uzun zamandır birlikte çalıştığı ünlü model Şebnem Schaeferi bu defa Maraş ve Urfa halkıyla buluşturdu. Kahramanmaraş Piazza da defile düzenleyip dondurma kesen Schaefer Şanlıurfa’da kendini tamamen kültürel etkinliklere verdi.  12 bin yıllık tarihi geçmişi, Balıklıgöl'ü, dünyanın ilk üniversitesi Harran’ı , çiğköftesi ve ünlü baharatı isotun yanı sıra insanlığın doğduğu yer olarak tarih sayfalarına geçen Göbeklitepe'si ile ününü taçlandıran Şanlıurfa turu sırasında tapınak yakınlarındaki bir eren yerinin yakınlarında bulunan dilek ağacını da ziyaret etmeyi ihmal etmedi. Schaefer yoğun kültürel etkinliğin ardından akşam kendi elleri ile çiğköfte yoğurup Piazza müdavimlerine ikram etti. Ünlü manken Maraş ve Urfa programına son noktayı sıra gecelerinde koydu. Manken arkadaşları ile türküler söyleyip halaylar çeken mankenin samimyeti ise Urfa ve Maraş’lı vatandaşların yoğun ilgisine sebep oldu.

 

Göbeklitepe'nin gizemi


Sosyal Medya'da Paylaş

BG Ajans © Tüm Hakları Saklıdır. 2014
Content
Oyuncu ve Model Başvurusu

Başvurularınız mankenlik, fotomodellik, reklam ve dizi oyunculuğu dallarında değerlendirilecektir.